Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > SPV1002D40
SPV1002D40
SPV1002D40
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SPV1002D40 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SPV1002D40
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SPV1002D40 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4561 pcs Data papier SPV1002
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) Standard
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 16A (DC) Voltage - Breakdown D²PAK
Serie - RoHS Status Tube
Reverse Recovery Time (TRR) - Resistance @ Als, F -
Polarisatie TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Onderdeelnummer SPV1002D40
Uitgebreide beschrijving Diode Standard 40V 16A (DC) Surface Mount D²PAK diode Configuration 1µA @ 40V
Beschrijving DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK Current - Reverse Lekkage @ Vr 180mV @ 16A
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 40V Capaciteit @ Vr, F -45°C ~ 175°C