Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > SPV1002T40
SPV1002T40
SPV1002T40
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SPV1002T40 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SPV1002T40
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 40V 16A TO220
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SPV1002T40 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 40V 16A TO220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4599 pcs Data papier SPV1002
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) Standard
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 16A (DC) Voltage - Breakdown TO-220
Serie - RoHS Status Tube
Reverse Recovery Time (TRR) - Resistance @ Als, F -
Polarisatie TO-220-3 Andere namen 497-11422-5
SPV1002T40-ND
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer SPV1002T40 Uitgebreide beschrijving Diode Standard 40V 16A (DC) Through Hole TO-220
diode Configuration 1µA @ 40V Beschrijving DIODE GEN PURP 40V 16A TO220
Current - Reverse Lekkage @ Vr 180mV @ 16A Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 40V
Capaciteit @ Vr, F -45°C ~ 175°C