Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > SPV1002D40TR
SPV1002D40TR
SPV1002D40TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SPV1002D40TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SPV1002D40TR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK
Product parameter
Onderdeel nummer SPV1002D40TR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4382 pcs Data papier SPV1002
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) Standard
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 16A (DC) Voltage - Breakdown D²PAK
Serie - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Reverse Recovery Time (TRR) - Resistance @ Als, F -
Polarisatie TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Andere namen 497-11428-2
SPV1002D40TR-ND
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Onderdeelnummer SPV1002D40TR Uitgebreide beschrijving Diode Standard 40V 16A (DC) Surface Mount D²PAK
diode Configuration 1µA @ 40V Beschrijving DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK
Current - Reverse Lekkage @ Vr 180mV @ 16A Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 40V
Capaciteit @ Vr, F -45°C ~ 175°C