ST5R25MTR
ST5R25MTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST5R25MTR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST5R25MTR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG BOOST 2.5V 0.1A SOT23
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ST5R25MTR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG BOOST 2.5V 0.1A SOT23 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5882 pcs Data papier ST5R00 Series
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Voltage - Input (Min) 0.8V
Voltage - Input (Max) 5.5V topologie Boost
Synchronous Rectifier No Leverancier Device Pakket SOT-23-5
Serie - Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos SC-74A, SOT-753 Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 497-4314-1
Temperatuur -25°C ~ 85°C (TJ) Aantal uitgangen 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Functie Step-Up
Frequentie - Schakelen 150kHz gedetailleerde beschrijving Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 100mA SC-74A, SOT-753
Current - Output 100mA Base Part Number ST5R*