ST5R33DEMOBOARD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST5R33DEMOBOARD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST5R33DEMOBOARD
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DEMO BOARD FOR ST5R33MTR
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ST5R33DEMOBOARD Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DEMO BOARD FOR ST5R33MTR Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2832 pcs Data papier ST5R00 Series
Categorie Ontwikkelingsborden, Kits, Programmeurs Voltage - Output 3.3V
Voltage - Input - Gebruikt IC / Part ST5R33MTR
geleverd Inhoud Board(s) Serie -
regulator Topologie Boost Uitgangen en Type 1, Non-Isolated
Andere namen 497-5852 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Belangrijkste doel DC/DC, Step Up Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Frequentie - Schakelen 150kHz gedetailleerde beschrijving ST5R33MTR - DC/DC, Step Up 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Current - Output - Board Type Fully Populated
Gerelateerde producten
ST5R50MTR Image
ST5R004B Image
  • Deel#:ST5R004B
  • fabrikanten:U.S. Sensor
  • Beschrijving:ICL 5 OHM 20% 4A 15.24MM