Huis > producten > Circuit Protection > Inrush Huidige Limieten (ICL) > ST5R006B
ST5R006B
ST5R006B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST5R006B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST5R006B
Fabrikant U.S. Sensor
Beschrijving ICL 5 OHM 20% 6A 19.69MM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ST5R006B Fabrikant U.S. Sensor
Beschrijving ICL 5 OHM 20% 6A 19.69MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4590 pcs Data papier ST5R006B Drawing
Categorie Circuit Protection Tolerantie ±20%
Serie ST R Current 135 mOhms
R 25 ° C 5 Ohms Packaging Bulk
Afstand tussen de draden 0.300" (7.62mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Diameter 0.775" (19.68mm) gedetailleerde beschrijving Inrush Current Limiter 5 Ohms ±20% 6A 0.775" (19.68mm)
Current - Steady State Max 6A goedkeuringen -