ST5R28MTR
ST5R28MTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST5R28MTR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST5R28MTR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG BOOST 2.8V 0.1A SOT23
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ST5R28MTR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG BOOST 2.8V 0.1A SOT23 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 83625 pcs Data papier ST5R00 Series
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Voltage - Input (Min) 0.8V
Voltage - Input (Max) 5.5V topologie Boost
Synchronous Rectifier No Leverancier Device Pakket SOT-23-5
Serie - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos SC-74A, SOT-753 Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur -25°C ~ 85°C (TJ)
Aantal uitgangen 1 montage Type Surface Mount
Functie Step-Up Frequentie - Schakelen 150kHz
gedetailleerde beschrijving Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 2.8V 1 Output 100mA SC-74A, SOT-753 Current - Output 100mA