Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGW10M65DF2
STGW10M65DF2
STGW10M65DF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGW10M65DF2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGW10M65DF2
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGW10M65DF2 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 62718 pcs Data papier STGW10M65DF2 Datasheet
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 10A Test conditie 400V, 10A, 22 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 19ns/91ns Schakelen Energy 120µJ (on), 270µJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-247 Serie M
Reverse Recovery Time (TRR) 96ns Vermogen - Max 115W
Packaging Tube Verpakking / doos TO-247-3
Andere namen 497-16969 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 42 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Standard IGBT Type Trench Field Stop
Gate Charge 28nC gedetailleerde beschrijving IGBT Trench Field Stop 650V 20A 115W Through Hole TO-247
Current - Collector Pulsed (ICM) 40A Current - Collector (Ic) (Max) 20A