Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGW15M120DF3
STGW15M120DF3
STGW15M120DF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGW15M120DF3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGW15M120DF3
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 1200V 30A 259W
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGW15M120DF3 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 1200V 30A 259W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 20601 pcs Data papier STGW(A)15M120DF3
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 15A Test conditie 600V, 15A, 22 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 26ns/122ns Schakelen Energy 550µJ (on), 850µJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-247 Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 270ns Vermogen - Max 259W
Packaging Tube Verpakking / doos TO-247-3
Andere namen 497-15057-5 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 42 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Standard IGBT Type Trench Field Stop
Gate Charge 226nC gedetailleerde beschrijving IGBT Trench Field Stop 1200V 30A 259W Through Hole TO-247
Current - Collector Pulsed (ICM) 60A Current - Collector (Ic) (Max) 30A