Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGW15H120DF2
STGW15H120DF2
STGW15H120DF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGW15H120DF2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGW15H120DF2
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT H-SERIES 1200V 15A TO-247
(in US Dollars)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGW15H120DF2 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT H-SERIES 1200V 15A TO-247 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 23236 pcs Data papier STGW15H120DF2
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 15A Test conditie 600V, 15A, 10 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 23ns/111ns Schakelen Energy 380µJ (on), 370µJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-247 Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 231ns Vermogen - Max 259W
Packaging Tube Verpakking / doos TO-247-3
Andere namen 497-14712-5 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 38 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Standard IGBT Type Trench Field Stop
Gate Charge 67nC gedetailleerde beschrijving IGBT Trench Field Stop 1200V 30A 259W Through Hole TO-247
Current - Collector Pulsed (ICM) 60A Current - Collector (Ic) (Max) 30A