Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGW15S120DF3
STGW15S120DF3
STGW15S120DF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGW15S120DF3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGW15S120DF3
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 1200V 15A TO247
(in US Dollars)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGW15S120DF3 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 1200V 15A TO247 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 24619 pcs Data papier STGW(A)15S120DF3
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.05V @ 15V, 15A Test conditie 600V, 15A, 22 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 23ns/140ns Schakelen Energy 540µJ (on), 1.38mJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-247-3 Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 270ns Vermogen - Max 259W
Packaging Tube Verpakking / doos TO-247-3
Andere namen 497-15625-5 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Type Standard
IGBT Type Trench Field Stop Gate Charge 53nC
gedetailleerde beschrijving IGBT Trench Field Stop 1200V 30A 259W Through Hole TO-247-3 Current - Collector Pulsed (ICM) 60A
Current - Collector (Ic) (Max) 30A