Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS10120CFP
STPS10120CFP
STPS10120CFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS10120CFP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS10120CFP
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220F
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer STPS10120CFP Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220F Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4703 pcs Data papier STPS10120C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 850mV @ 5A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120V Leverancier Device Pakket TO-220FPAB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Andere namen 497-11888-5
STPS10120CFP-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Current - Reverse Lekkage @ Vr 6µA @ 120V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 5A