Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS10170CB-TR
STPS10170CB-TR
STPS10170CB-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS10170CB-TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS10170CB-TR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V DPAK
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS10170CB-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 97181 pcs Data papier STPS10170C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 920mV @ 5A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 170V Leverancier Device Pakket DPAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen 497-6075-6 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Current - Reverse Lekkage @ Vr 10µA @ 170V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 5A