Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS10150CFP
STPS10150CFP
STPS10150CFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS10150CFP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS10150CFP
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220F
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS10150CFP Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220F Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 81765 pcs Data papier STPS10150C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 920mV @ 5A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150V Leverancier Device Pakket TO-220FP
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Andere namen 497-7539-5
STPS10150CFP-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack Current - Reverse Lekkage @ Vr 2µA @ 150V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 5A Base Part Number STPS10150C