Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS10120CT
STPS10120CT
STPS10120CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS10120CT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS10120CT
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS10120CT Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 112941 pcs Data papier STPS10120C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 850mV @ 5A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-10586-5
STPS10120CT-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 5A Through Hole TO-220-3
Current - Reverse Lekkage @ Vr 6µA @ 120V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 5A