STPS16H100CG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS16H100CG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | STPS16H100CG |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Beschrijving | DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | STPS16H100CG | Fabrikant | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 151818 pcs | Data papier | STPS16H100CT/CG/CFP/CR |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 770mV @ 8A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100V | Leverancier Device Pakket | D2PAK |
| Snelheid | Fast Recovery = 200mA (Io) | Serie | - |
| Packaging | Tube | Verpakking / doos | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Andere namen | 497-2722-5 | Bedrijfstemperatuur - aansluiting | 175°C (Max) |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | diode Type | Schottky |
| diode Configuration | 1 Pair Common Cathode | gedetailleerde beschrijving | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 8A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 3.6µA @ 100V | Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) | 8A |