Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS1H100MF
STPS1H100MF
STPS1H100MF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS1H100MF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS1H100MF
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 100V 1A STMITEFLA
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS1H100MF Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 100V 1A STMITEFLA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 162915 pcs Data papier STPS1H100MF
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 770mV @ 1A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Leverancier Device Pakket STmite Flat
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos DO-222AA
Andere namen 497-12631-6 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 100V 1A Surface Mount STmite Flat
Current - Reverse Lekkage @ Vr 4µA @ 100V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 1A