Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS1L40A
STPS1L40A
STPS1L40A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS1L40A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS1L40A
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMA
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS1L40A Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 546248 pcs Data papier STPS1L40 Datasheet
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 500mV @ 1A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40V Leverancier Device Pakket SMA (DO-214AC)
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos DO-214AC, SMA
Andere namen 497-3753-1 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 40V 1A Surface Mount SMA (DO-214AC)
Current - Reverse Lekkage @ Vr 35µA @ 40V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 1A