Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS1L40MF
STPS1L40MF
STPS1L40MF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS1L40MF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS1L40MF
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 40V 1A STMITEFLAT
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS1L40MF Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 40V 1A STMITEFLAT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 312460 pcs Data papier STPS1L40 Datasheet
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) Schottky
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1A Voltage - Breakdown STmite Flat
Serie - RoHS Status Digi-Reel®
Reverse Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Resistance @ Als, F -
Polarisatie DO-222AA Andere namen 497-12287-6
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Fabrikant Onderdeelnummer STPS1L40MF
Uitgebreide beschrijving Diode Schottky 40V 1A Surface Mount STmite Flat diode Configuration 35µA @ 40V
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 40V 1A STMITEFLAT Current - Reverse Lekkage @ Vr 500mV @ 1A
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 40V Capaciteit @ Vr, F 150°C (Max)