Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS1L40M
STPS1L40M
STPS1L40M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS1L40M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS1L40M
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 40V 1A STMITE
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS1L40M Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 40V 1A STMITE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 326731 pcs Data papier STPS1L40M
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 460mV @ 1A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40V Leverancier Device Pakket STmite
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos DO-216AA
Andere namen 497-3212-6 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 40V 1A Surface Mount STmite
Current - Reverse Lekkage @ Vr 63µA @ 40V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 1A