Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS1L60RL
STPS1L60RL
STPS1L60RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS1L60RL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS1L60RL
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO41
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS1L60RL Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO41 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 387946 pcs Data papier STPS1L60
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 570mV @ 1A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60V Leverancier Device Pakket DO-41
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos DO-204AL, DO-41, Axial
Andere namen 497-16205-1 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 60V 1A Through Hole DO-41
Current - Reverse Lekkage @ Vr 50µA @ 60V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 1A