Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS40170CW
STPS40170CW
STPS40170CW
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS40170CW met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS40170CW
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO247
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS40170CW Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO247 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 46071 pcs Data papier STPS40170C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 920mV @ 20A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 170V Leverancier Device Pakket TO-247-3
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-247-3
Andere namen 497-4814-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 20A Through Hole TO-247-3 Current - Reverse Lekkage @ Vr 30µA @ 170V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 20A Base Part Number STPS40170C