Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS40170CG
STPS40170CG
STPS40170CG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS40170CG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS40170CG
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 71904 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS40170CG Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 71904 pcs Data papier STPS40170C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 920mV @ 20A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 170V Leverancier Device Pakket D2PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max) montage Type Surface Mount
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Current - Reverse Lekkage @ Vr 30µA @ 170V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 20A Base Part Number STPS40170C