Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH12R06DIRG
STTH12R06DIRG
STTH12R06DIRG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH12R06DIRG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH12R06DIRG
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 12A TO220AC
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH12R06DIRG Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 12A TO220AC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 78941 pcs Data papier STTH12R06
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 2.9V @ 12A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600V Leverancier Device Pakket TO-220AC ins
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 45ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-220-2 Insulated, TO-220AC Andere namen 497-4403-5
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
gedetailleerde beschrijving Diode Standard 600V 12A Through Hole TO-220AC ins Current - Reverse Lekkage @ Vr 45µA @ 600V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 12A Capaciteit @ Vr, F -