Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH12S06FP
STTH12S06FP
STTH12S06FP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH12S06FP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH12S06FP
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 12A TO220FP
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH12S06FP Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 12A TO220FP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 67683 pcs Data papier STTH12S06
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 3.4V @ 12A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600V Leverancier Device Pakket TO-220FPAC
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 21ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab Andere namen 497-12682-5
STTH12S06FP-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max) montage Type Through Hole
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 600V 12A Through Hole TO-220FPAC
Current - Reverse Lekkage @ Vr 30µA @ 600V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 12A