Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH12R06G-TR
STTH12R06G-TR
STTH12R06G-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH12R06G-TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH12R06G-TR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 12A D2PAK
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH12R06G-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 12A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 71901 pcs Data papier STTH12R06
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 2.9V @ 12A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600V Leverancier Device Pakket D2PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 45ns Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Andere namen 497-5253-2
STTH12R06GTR
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max) montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
gedetailleerde beschrijving Diode Standard 600V 12A Surface Mount D2PAK Current - Reverse Lekkage @ Vr 45µA @ 600V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 12A Capaciteit @ Vr, F -