Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH12T06DI
STTH12T06DI
STTH12T06DI
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH12T06DI met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH12T06DI
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 12A TO220AC
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH12T06DI Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 12A TO220AC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 37467 pcs Data papier STTH12T06DI
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 2.95V @ 12A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600V Leverancier Device Pakket TO-220AC ins
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 20ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-220-2 Insulated, TO-220AC Andere namen 497-13849-5
Bedrijfstemperatuur - aansluiting -40°C ~ 175°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
gedetailleerde beschrijving Diode Standard 600V 12A Through Hole TO-220AC ins Current - Reverse Lekkage @ Vr 20µA @ 600V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 12A Capaciteit @ Vr, F -