Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH30L06P
STTH30L06P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH30L06P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH30L06P
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 30A SOD93-2
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH30L06P Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 30A SOD93-2 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 48948 pcs Data papier STTH30L06
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.55V @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600V Leverancier Device Pakket SOD-93-2
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 90ns Packaging Tube
Verpakking / doos SOD-93-2 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
gedetailleerde beschrijving Diode Standard 600V 30A Through Hole SOD-93-2 Current - Reverse Lekkage @ Vr 25µA @ 600V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 30A Capaciteit @ Vr, F -