VNB14N04
VNB14N04
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VNB14N04 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VNB14N04
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET POWER 42V 14A D2PAK
(in US Dollars)
800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VNB14N04 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET POWER 42V 14A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 83599 pcs Data papier VNx14N04(FM)
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) Not Required
Voltage - Load 35V (Max) switch Type General Purpose
Leverancier Device Pakket D2PAK Serie OMNIFET™, VIPower™
Rds On (Typ) 70 mOhm (Max) Ratio - Input: Output 1:1
Packaging Tube Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Output Type N-Channel Uitgangsconfiguratie Low Side
Temperatuur - Aantal uitgangen 1
Interface On/Off Input Type Non-Inverting
Kenmerken Status Flag Foutbescherming Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Current - Output (Max) 10A Base Part Number VN*14N