VNH2SP30-E
VNH2SP30-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VNH2SP30-E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VNH2SP30-E
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
(in US Dollars)
435 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VNH2SP30-E Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 15349 pcs Data papier VNH2SP30-E
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 5.5 V ~ 16 V
Voltage - Load 5.5 V ~ 16 V Technologie Power MOSFET
Leverancier Device Pakket MultiPowerSO-30 Stapresolutie -
Serie STripFET™, VIPower™ Packaging Tube
Verpakking / doos 30-MPSO, MultiPowerSO Uitgangsconfiguratie Half Bridge (2)
Andere namen 497-4500-5
VNH2SP30
Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Motor Type - Stepper -
Motor Type - AC, DC Brushed DC Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Interface PWM
Current - Output 30A Base Part Number VNH2SP30