SC2440TETRT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC2440TETRT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC2440TETRT
Fabrikant Semtech
Beschrijving IC REG BUCK ADJ 2A DL 16TSSOP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SC2440TETRT Fabrikant Semtech
Beschrijving IC REG BUCK ADJ 2A DL 16TSSOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4194 pcs Data papier SC2440
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1V
Voltage - Output (Max) 18V Voltage - Input (Min) 2.8V
Voltage - Input (Max) 20V topologie Buck
Synchronous Rectifier No Leverancier Device Pakket 16-TSSOP-EP
Serie - Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Output Type Adjustable
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen SC2440TECT
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) Aantal uitgangen 2
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Functie Step-Down
Frequentie - Schakelen 1.4MHz gedetailleerde beschrijving Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 2 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Current - Output 2A