Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC24-391-R
SC24-391-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC24-391-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC24-391-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 390UH 60MA 9.11 OHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SC24-391-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 390UH 60MA 9.11 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4074 pcs Data papier SC24 DrawingSC24 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm) afscherming Shielded
Serie SC24 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen SC24-391
SC24-391-ND
Temperatuur - montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 10kHz
Inductie 390µH Hoogte - Zittend (Max) 0.094" (2.40mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 3.8MHz gedetailleerde beschrijving 390µH Shielded Inductor 60mA 9.11 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 9.11 Ohm Max Huidige score 60mA
Current - Verzadiging 60mA