SC2440ATETRT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC2440ATETRT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC2440ATETRT
Fabrikant Semtech
Beschrijving IC REG BUCK ADJ 2A 16TSSOP
(in US Dollars)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SC2440ATETRT Fabrikant Semtech
Beschrijving IC REG BUCK ADJ 2A 16TSSOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 80959 pcs Data papier SC2440A
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1V
Voltage - Output (Max) 27V Voltage - Input (Min) 2.8V
Voltage - Input (Max) 30V topologie Buck
Synchronous Rectifier No Leverancier Device Pakket 16-TSSOP
Serie - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Output Type Adjustable
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen SC2440ATETRT-ND
SC2440ATETRTTR
Temperatuur -40°C ~ 105°C (TJ) Aantal uitgangen 2
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Functie Step-Down Frequentie - Schakelen Up to 2.5MHz
gedetailleerde beschrijving Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 2 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Current - Output 2A