Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC24-561-R
SC24-561-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC24-561-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC24-561-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 560UH 50MA 10.14 OHM
Product parameter
Onderdeel nummer SC24-561-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 560UH 50MA 10.14 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3971 pcs Data papier SC24 DrawingSC24 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm) afscherming Shielded
Serie SC24 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen SC24-561
SC24-561-ND
Temperatuur - montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 10kHz
Inductie 560µH Hoogte - Zittend (Max) 0.094" (2.40mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 3MHz gedetailleerde beschrijving 560µH Shielded Inductor 50mA 10.14 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 10.14 Ohm Max Huidige score 50mA
Current - Verzadiging 70mA