Huis > producten > Optoelectronics > Display Modules - LCD, OLED, Grafisch > LQ070Y3LW01
LQ070Y3LW01
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LQ070Y3LW01 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LQ070Y3LW01
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving LCD TFT 7.0" 800X400 WVGA
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 472 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
20 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LQ070Y3LW01 Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving LCD TFT 7.0" 800X400 WVGA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 472 pcs Data papier
Categorie Optoelectronics Viewing Area 152.40mm W x 91.40mm H
Touch screen - Serie -
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Interface Parallel, 24-Bit (RGB)
Grafiek Kleur Red, Green, Blue (RGB) dot Size -
dot Pixels 800 x 480 (WVGA) dot Pitch 0.19mm W x 0.19mm H
Display-type TFT - Color Display Mode Transmissive
Schermdiameter 7" (177.80mm) gedetailleerde beschrijving Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA)