Huis > producten > Optoelectronics > Display Modules - LCD, OLED, Grafisch > LQ080V3DG01
LQ080V3DG01
LQ080V3DG01
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LQ080V3DG01 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LQ080V3DG01
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving LCD TFT 8.0" 640X480 VGA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5308 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer LQ080V3DG01 Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving LCD TFT 8.0" 640X480 VGA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5308 pcs Data papier LQ080V3DG01
Categorie Optoelectronics Viewing Area 162.20mm W x 121.70mm H
Touch screen - Serie -
Andere namen 425-2489 Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Interface Parallel, 18-Bit (RGB) Grafiek Kleur Red, Green, Blue (RGB)
dot Size - dot Pixels 640 x 480 (VGA)
dot Pitch 0.25mm W x 0.25mm H Display-type TFT - Color
Display Mode Transmissive Schermdiameter 8" (203.20mm)
gedetailleerde beschrijving Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 8" (203.20mm) 640 x 480 (VGA) backlight CCFL