Huis > producten > Optoelectronics > Display Modules - LCD, OLED, Grafisch > LQ084S3LG03
LQ084S3LG03
LQ084S3LG03
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LQ084S3LG03 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LQ084S3LG03
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving TFT 8.4"LCD COLOR W/LED BCK LT
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 393 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs30 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LQ084S3LG03 Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving TFT 8.4"LCD COLOR W/LED BCK LT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 393 pcs Data papier LQ084S3LG03 Spec
Categorie Optoelectronics Viewing Area 170.40mm W x 127.80mm H
Touch screen - Serie -
Andere namen 425-2865 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Interface LVDS Grafiek Kleur Red, Green, Blue (RGB)
dot Size - dot Pixels 800 x 600 (SVGA)
dot Pitch 0.21mm W x 0.21mm H Display-type TFT - Color
Display Mode Transmissive Schermdiameter 8.4" (213.36mm)
gedetailleerde beschrijving Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 8.4" (213.36mm) 800 x 600 (SVGA) backlight LED - White