Huis > producten > Optoelectronics > Display Modules - LCD, OLED, Grafisch > LQ084V3DG01
LQ084V3DG01
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LQ084V3DG01 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LQ084V3DG01
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving LCD TFT 8.4" VGA
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 204 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LQ084V3DG01 Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving LCD TFT 8.4" VGA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 204 pcs Data papier LQ084V3DG01
Categorie Optoelectronics Viewing Area 170.88mm W x 128.16mm H
Touch screen - Serie -
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Interface Parallel, 18-Bit (RGB)
Grafiek Kleur Red, Green, Blue (RGB) dot Size -
dot Pixels 640 x 480 (VGA) dot Pitch 0.27mm W x 0.27mm H
Display-type TFT - Color Display Mode Transmissive
Schermdiameter 8.4" (213.36mm) gedetailleerde beschrijving Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 8.4" (213.36mm) 640 x 480 (VGA)