Huis > producten > Kabels, draden - Management > Warmtekrimpstof > H2F0.79BK25
H2F0.79BK25
H2F0.79BK25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop H2F0.79BK25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer H2F0.79BK25
Fabrikant Techflex
Beschrijving 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 20MM 25'
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs
20 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer H2F0.79BK25 Fabrikant Techflex
Beschrijving 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 20MM 25' Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3102 pcs Data papier Heatshrink Tubing Catalog PageH2F Datasheet
Categorie Kabels, draden - Management Wanddikte - Nonrecovered -
krimp Ratio 2 to 1 Serie Shrinkflex
Andere namen 1030-1371
H2F0.79BK25-ND
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks Lengte 25.00' (7.62m)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Diameter - Inner, Geleverd 0.79" (20.1mm)
Diameter - Inner, Hersteld 0.39" (9.9mm) gedetailleerde beschrijving Fabric Heat Shrink 2 to 1 0.79" (20.1mm) x 25.00' (7.62m)