Huis > producten > Kabels, draden - Management > Warmtekrimpstof > H2F0.98BK
H2F0.98BK
H2F0.98BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop H2F0.98BK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer H2F0.98BK
Fabrikant Techflex
Beschrijving 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 25MM 100'
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer H2F0.98BK Fabrikant Techflex
Beschrijving 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 25MM 100' Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4047 pcs Data papier Heatshrink Tubing Catalog PageH2F Datasheet
Categorie Kabels, draden - Management Wanddikte - Nonrecovered -
krimp Ratio 2 to 1 Serie Shrinkflex
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lengte 100.0' (30.5m)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Diameter - Inner, Geleverd 0.98" (24.9mm)
Diameter - Inner, Hersteld 0.49" (12.4mm) gedetailleerde beschrijving Fabric Heat Shrink 2 to 1 0.98" (24.9mm) x 100.0' (30.5m)
Kleur Black
Gerelateerde producten
H2F0.98BK25 Image
  • Deel#:H2F0.98BK25
  • fabrikanten:Techflex
  • Beschrijving:2:1 FAB HEATSHRINK BLK 25MM 25'