Huis > producten > Kabels, draden - Management > Warmtekrimpstof > H2F1.18BK25
H2F1.18BK25
H2F1.18BK25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop H2F1.18BK25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer H2F1.18BK25
Fabrikant Techflex
Beschrijving 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 30MM 25'
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer H2F1.18BK25 Fabrikant Techflex
Beschrijving 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 30MM 25' Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2270 pcs Data papier Heatshrink Tubing Catalog PageH2F Datasheet
Categorie Kabels, draden - Management Wanddikte - Nonrecovered -
krimp Ratio 2 to 1 Serie Shrinkflex
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks
Lengte 25.00' (7.62m) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Diameter - Inner, Geleverd 1.18" (30.0mm) Diameter - Inner, Hersteld 0.59" (15.0mm)
gedetailleerde beschrijving Fabric Heat Shrink 2 to 1 1.18" (30.0mm) x 25.00' (7.62m) Kleur Black
Gerelateerde producten
H2F1.97BK25 Image
  • Deel#:H2F1.97BK25
  • fabrikanten:Techflex
  • Beschrijving:2:1 FAB HEATSHRINK BLK 50MM 25'
  • Op voorraad:1408
H2F0.48BK Image
  • Deel#:H2F0.48BK
  • fabrikanten:Techflex
  • Beschrijving:2:1 FAB HEATSHRINK BLK 12MM 100'
  • Op voorraad:1193
H2F1.18BK Image
  • Deel#:H2F1.18BK
  • Beschrijving:2:1 FAB HEATSHRINK BLK 30MM 100'