Huis > producten > Kabels, draden - Management > Warmtekrimpstof > H2F1.18BK
H2F1.18BK
H2F1.18BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop H2F1.18BK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer H2F1.18BK
Fabrikant Techflex
Beschrijving 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 30MM 100'
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 859 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs20 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer H2F1.18BK Fabrikant Techflex
Beschrijving 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 30MM 100' Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 859 pcs Data papier Heatshrink Tubing Catalog PageH2F Datasheet
Categorie Kabels, draden - Management Wanddikte - Nonrecovered -
krimp Ratio 2 to 1 Serie Shrinkflex
Andere namen 1030-1372
H2F1.18BK-ND
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks Lengte 100.0' (30.5m)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Diameter - Inner, Geleverd 1.18" (30.0mm)
Diameter - Inner, Hersteld 0.59" (15.0mm) gedetailleerde beschrijving Fabric Heat Shrink 2 to 1 1.18" (30.0mm) x 100.0' (30.5m)
Kleur Black
Gerelateerde producten
H2F1.18BK25 Image
  • Deel#:H2F1.18BK25
  • fabrikanten:Techflex
  • Beschrijving:2:1 FAB HEATSHRINK BLK 30MM 25'