VEH20US12
VEH20US12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VEH20US12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VEH20US12
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 20W
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VEH20US12 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 20W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 9516 pcs Data papier VEH Series, 20 & 40 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht 0.375 lb (170.1g)
Voltage - Output 12V Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Size / Dimension 3.90" L x 1.65" W x 1.22" H (99.0mm x 42.0mm x 31.0mm) Serie VEH20 (20W)
Region Gebruikt International Vermogen (Watt) 20W
Polarisatie Positive Center Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Andere namen 1470-2311 Temperatuur 0°C ~ 60°C
Geen laadvermogen verbruik 300mW (Max) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Cord (Sold Separately) Input Connector IEC 320-C14
Formulier Desktop (Class I) doeltreffendheid Level V
gedetailleerde beschrijving 12V 20W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Current - Output (Max) 1.67A
Snoerlengte 48" (1.22m) goedkeuringen -