VEH60US24
VEH60US24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VEH60US24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VEH60US24
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer VEH60US24 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5271 pcs Data papier VEH Series, 60 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht 0.761 lb (345.18g)
Voltage - Output 24V Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Size / Dimension 4.62" L x 2.09" W x 1.26" H (117.4mm x 53.0mm x 32.0mm) Serie VEH60 (60W)
Region Gebruikt International Vermogen (Watt) 60W
Polarisatie Positive Center Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Temperatuur 0°C ~ 60°C Geen laadvermogen verbruik 500mW (Max)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Type Cord (Sold Separately)
Input Connector IEC 320-C14 Formulier Desktop (Class I)
doeltreffendheid Level V gedetailleerde beschrijving 24V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Current - Output (Max) 2.5A Snoerlengte 48" (1.22m)