VEH90PS12
VEH90PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VEH90PS12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VEH90PS12
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VEH90PS12 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2354 pcs Data papier VEH Series, 90 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht 0.816 lb (370.13g)
Voltage - Output 12V Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Size / Dimension 5.24" L x 2.28" W x 1.19" H (133.0mm x 58.0mm x 30.3mm) Serie VEH90 (90W)
Region Gebruikt International Vermogen (Watt) 90W
Polarisatie - Output Connector Power DIN, 4 Pin
Andere namen 1470-2322 Temperatuur 0°C ~ 60°C
Geen laadvermogen verbruik 500mW (Max) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Cord (Sold Separately) Input Connector IEC 320-C6
Formulier Desktop (Class I) doeltreffendheid Level V
gedetailleerde beschrijving 12V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Current - Output (Max) 7.5A
Snoerlengte 48" (1.22m) goedkeuringen -