APT30SCD120S
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APT30SCD120S met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | APT30SCD120S |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 1.2KV 99A D3PAK |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | APT30SCD120S | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 1.2KV 99A D3PAK | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 3488 pcs | Data papier | APT30SCD120B/S |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.8V @ 30A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1200V | Leverancier Device Pakket | D3Pak |
| Snelheid | No Recovery Time > 500mA (Io) | Serie | - |
| Reverse Recovery Time (TRR) | 0ns | Packaging | Tube |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| gedetailleerde beschrijving | Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 99A (DC) Surface Mount D3Pak | Current - Reverse Lekkage @ Vr | 600µA @ 1200V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) | 99A (DC) | Capaciteit @ Vr, F | 2100pF @ 0V, 1MHz |