Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > APT30SCD65B
APT30SCD65B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APT30SCD65B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APT30SCD65B
Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE SIC 650V 46A TO247
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer APT30SCD65B Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE SIC 650V 46A TO247 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4454 pcs Data papier
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.8V @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 650V Leverancier Device Pakket TO-247
Snelheid No Recovery Time > 500mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 0ns Packaging Bulk
Verpakking / doos TO-247-2 Bedrijfstemperatuur - aansluiting -55°C ~ 150°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Silicon Carbide Schottky
gedetailleerde beschrijving Diode Silicon Carbide Schottky 650V 46A Through Hole TO-247 Current - Reverse Lekkage @ Vr 600µA @ 650V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 46A Capaciteit @ Vr, F 945pF @ 1V, 1MHz