APT31M100B2
APT31M100B2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APT31M100B2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APT31M100B2
Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOSFET N-CH 1000V 32A T-MAX
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer APT31M100B2 Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOSFET N-CH 1000V 32A T-MAX Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4356 pcs Data papier Power Products CatalogAPT31M100(B2,L)
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA
Vgs (Max) ±30V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket T-MAX™ [B2] Serie POWER MOS 8™
Rds On (Max) @ Id, VGS 380 mOhm @ 16A, 10V Vermogensverlies (Max) 1040W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-247-3 Variant
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Through Hole
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 8500pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 260nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 1000V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 1000V 32A (Tc) 1040W (Tc) Through Hole T-MAX™ [B2] Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 32A (Tc)