APT31M100L
APT31M100L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APT31M100L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APT31M100L
Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOSFET N-CH 1000V 32A TO264
(in US Dollars)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer APT31M100L Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOSFET N-CH 1000V 32A TO264 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6240 pcs Data papier APT31M100(B2,L)
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA
Vgs (Max) ±30V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-264 Serie POWER MOS 8™
Rds On (Max) @ Id, VGS 400 mOhm @ 16A, 10V Vermogensverlies (Max) 1040W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-264-3, TO-264AA
Andere namen APT31M100LMP
APT31M100LMP-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 8500pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 260nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 1000V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 1000V 32A (Tc) 1040W (Tc) Through Hole TO-264 Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 32A (Tc)