APT31N80JC3
APT31N80JC3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APT31N80JC3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APT31N80JC3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOSFET N-CH 800V 31A SOT-227
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer APT31N80JC3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOSFET N-CH 800V 31A SOT-227 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4136 pcs Data papier APT31N80JC3
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 3.9V @ 2mA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket ISOTOP® Serie CoolMOS™
Rds On (Max) @ Id, VGS 145 mOhm @ 22A, 10V Vermogensverlies (Max) 833W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos SOT-227-4, miniBLOC
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Chassis Mount
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 4510pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 355nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 800V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 800V 31A (Tc) 833W (Tc) Chassis Mount ISOTOP® Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 31A (Tc)